|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Fuko52
2011-12-30 20:16:52
|
12590
|
A debreceni képek után megdöbbentett ez a színvonalesés, csak azért szóltam, hogy ezzel saját Magadat értékeled le... |
|
Előzmény:
 |
bodiroger
2011-12-30 19:29:52
|
12589
|
Valóban meglepődtem hogy a gagyi munka milyen vitát váltott ki itt a fórumon. :)
Én is tanulni jöttem ide, és megint tanultam.. a függón és a vizszintező tényleg ragyogó és végtelenül egyszerü megoldás.. és segített volna, ha lett volna nálam.
A másik amit tanultam ebből, hogy többet tökéletlen munkát nem fogok felrakni, mert egyeseknek ez egyből bántja a szemét. Más viszont támogató ötlettel próbált ösztönözni a hibátlan munkában.
Laci hozzászólását támogatván azt viszont én is érdekesnek találom, hogy a jó panorámákahoz mostanában egy "grat szép munka volt" sem érkezik.... A jókat se rakjuk ki többet?
BUÉK |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|