Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fuko52 Creative Commons License 2011-12-30 20:16:52 12590

A debreceni képek után megdöbbentett ez a színvonalesés, csak azért szóltam, hogy ezzel saját Magadat értékeled le...

Előzmény:
bodiroger Creative Commons License 2011-12-30 19:29:52 12589

Valóban meglepődtem hogy a gagyi munka milyen vitát váltott ki itt a fórumon. :)

 

Én is tanulni jöttem ide, és megint tanultam.. a függón és a vizszintező tényleg ragyogó és végtelenül egyszerü megoldás.. és segített volna, ha lett volna nálam.

A másik amit tanultam ebből, hogy többet tökéletlen munkát nem fogok felrakni, mert egyeseknek ez egyből bántja a szemét. Más viszont támogató ötlettel próbált ösztönözni a hibátlan munkában.

Laci hozzászólását támogatván azt viszont én is érdekesnek találom, hogy a jó panorámákahoz mostanában egy "grat szép munka volt" sem érkezik.... A jókat se rakjuk ki többet?

 

BUÉK

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!