Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kleroo Creative Commons License 2011-12-30 14:41:49 12586

Honnagondolod,hogy nekem tetszik,és leminősítettem a véleményed?

Pont azt írtam,hogy "hemzseg" a hibáktól,tehát nekem sem tetszenek emiatt.Csak mellétettem,hogy tudom ,hogy nem egyszerű eltüntetni.

Előzmény:
Fuko52 Creative Commons License 2011-12-30 14:19:33 12585

Akkor ezek szerint csak nekem nem tetszenek... Bocs', hogy szóltam!

Én is csináltam már párat, de ha ilyen selejtesre sikerült - mert előfordul bárkivel -, akkor KUKA!!! - még ha pótolhatatlan, akkor is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!