Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kardosprof Creative Commons License 2011-12-30 12:41:53 24511

Ötletes :)

 

 

Boldog Új Évet és Fényeket mindenkinek :)

Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2011-12-30 11:42:29 24510

Sziasztok!

 

Elkezdem au Új évezést, mert ha gyerekeim hazajönnek, akkor nekem nincs helyem a gépnél. Tegnap este készült a konyhába.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!