Keresés

Részletes keresés

drummond Creative Commons License 2011-12-30 13:11:11 4901

Azért tünik ilyen kevésnek, mert Valverde még 2010 májusában is versenyzett, sőt, ha jól emlékszem meg is nyerte a Romandiai körversenyt, csak hát a Cas úgy tiltotta el 2 évre, hogy a teljes 2010-es eredményét megsemisítette,.

A hozzászólás:
HPéter1978 Creative Commons License 2011-12-28 17:50:40 4899

Már eltelt két év?

Röpül az idő... :-)

Előzmény:
varyvanda Creative Commons License 2011-12-27 20:21:36 4898

Valverde a murciai körversenyen, március elején fog visszatérni a pelotonba

 

http://www.laverdad.es/murcia/v/20111227/deportes_murcia/ciclismo/valverde-volvera-vuelta-murcia-20111227.html

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o&feature=related

Nem tudom, szeretitek-e Madonna reloadedet, de ezt nem lehet kihagyni. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!