Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NikonMan Creative Commons License 2011-12-28 12:24:25 153

Általánosan igaz, de a Sigma objektívek között is vannak jó obik, pl"EX" jelzéssel, igaz ezek fixek.

No meg a nagy tele és nagylátószögű tartományban, ami neküknk nikonban megfizethetetlen:) 

Előzmény:
kocsi Creative Commons License 2011-04-07 19:59:27 147

sigma = tanulópénz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!