Keresés

Részletes keresés

drummond Creative Commons License 2011-12-31 13:05:10 4904

Valverde már a Tour Down Underen elindul.:-)

 

http://www.tuttobiciweb.it/index.php?page=news&cod=45060&tp=n

caisse Creative Commons License 2011-12-28 23:13:07 4900

Én arra számítottam hogy hamarabb kezdi a szezont,ezekszerint az Ardenneki klasszikusokra nem fektet akkora hangsúly.Én mondjuk nem bánom ha végre eltalálják a formaidőzítést a Tourra:)

HPéter1978 Creative Commons License 2011-12-28 17:50:40 4899

Már eltelt két év?

Röpül az idő... :-)

A hozzászólás:
varyvanda Creative Commons License 2011-12-27 20:21:36 4898

Valverde a murciai körversenyen, március elején fog visszatérni a pelotonba

 

http://www.laverdad.es/murcia/v/20111227/deportes_murcia/ciclismo/valverde-volvera-vuelta-murcia-20111227.html

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o&feature=related

Nem tudom, szeretitek-e Madonna reloadedet, de ezt nem lehet kihagyni. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!