Keresés

Részletes keresés

nohabrok Creative Commons License 2011-12-27 10:24:50 7175

Köszönöm az együttérzést. Filemon elvesztése miatt elég szomorúra sikerült az év legszebb ünnepe, a karácsony. Szép lett a fánk, és próbáltunk jó hangulatot teremteni. Egyikünk sem beszélt róla, de a cica hiányzott a fa alól. Minden évben ilyenkor áttette a székhelyét a lelógó gömbök közzé. Nem akartuk kínozni egymást, meg aztán belül, a szívünk mélyén úgyis velünk volt. Szép dolog ez a karácsony, lelkileg mindig nagyon felemelő, de tud fájdalmas is lenni. Az idén megtapasztaltam.

 

A hozzászólás:
Dirty Diana Creative Commons License 2011-12-26 13:40:54 7173

Jaj de sajnálom!

Együtt érzek veletek! Kicsit belekönnyeztem a soraidba, annyira megható, és mert tudom mit éltetek át. :(

 

 

Előzmény:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-21 10:31:32 7162

Egyik kedvenc írom Oscar Wilde. A Boldog Herceg című meséjére hivatkozva mondom én is: biztos vagyok benne, hogy az Úr leküldte az egyik angyalát, hogy felvigye, és az ő paradicsomkertjében sétál 19.-e óta. Tegnap reggel levittük a balatoni telkünkre. Sosem szeretett autózni, mindig tele volt a kocsi miau!-val, most csend volt, de mi is hallgattunk, könnyeinket nyeldesve. Balatonmária fürdőn jó helyre került. Közúti- és turistaforgalomtól távol, csendes helyen, egy tuja bokor lábánál pihen. De amíg ezt az utolsó kötelességünket teljesítettük, az nagyon szívszorító volt. Azt mondják, mindenki addig él, amíg gondolnak rá. Filemon - ha fizikailag nem is – de sokáig velünk lesz. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!