Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2011-12-29 22:56:04 7183

Találtam róla egy régi képet :-).

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2011-12-24 21:38:37 7171

...nem álmos, ő "belülről" éber.:-))))

Előzmény:
_nyunyuka Creative Commons License 2011-12-24 16:51:51 7167

Amúgyis cirmos-cica rajongó vagyok! :-)

 

Akkor itt a mienk. Nem tudom, mi lelte, kétpercenként ki akar esni a száján, talán elfáradt a sok alvásban? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!