|
|
|
|
 |
NoComment1'
2011-12-24 21:38:37
|
7171
|
...nem álmos, ő "belülről" éber.:-)))) |
|
 |
Lumiere du Soleil
2011-12-24 20:28:11
|
7169
|
Többek közt én is: Marcsi lett a pici neve, (a reggeli Marcsi-puszi miatt) :)
|
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2011-12-24 16:51:51
|
7167
|
Amúgyis cirmos-cica rajongó vagyok! :-)
Akkor itt a mienk. Nem tudom, mi lelte, kétpercenként ki akar esni a száján, talán elfáradt a sok alvásban? :-)
 
|
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2011-12-03 21:00:04
|
7132
|
Ezek a cicák egyszerűen gyönyörűségesek.:-))) Amúgyis cirmos-cica rajongó vagyok! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|