|
|
|
|
 |
_nyunyuka
2011-12-24 12:42:26
|
7165
|
Köszönöm a jókívánságokat, viszont kívánom!

|
|
 |
nohabrok
2011-12-24 05:37:55
|
7164
|
Nagyon szép, köszönjük szépen.
Minden cicabarátnak, akik egyben az én barátaim is vagytok, áldott karácsonyi ünnepeket kívánunk. Filemon fent, én itt lent. |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2011-12-23 21:52:22
|
7163
|
Hali!
Azt hiszem, a szomorúság miatt ez most elég karácsonyi képnek. :-(
Ki-ki gondolja bele, amit gondolni vél!
Áldott, szép ünnepet kívánok!

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|