Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2011-12-24 12:42:26 7165

Köszönöm a jókívánságokat, viszont kívánom!

nohabrok Creative Commons License 2011-12-24 05:37:55 7164

Nagyon szép, köszönjük szépen.

 

Minden cicabarátnak, akik egyben az én barátaim is vagytok, áldott karácsonyi ünnepeket kívánunk. Filemon fent, én itt lent.

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2011-12-23 21:52:22 7163

Hali!

 

Azt hiszem, a szomorúság miatt ez most elég karácsonyi képnek. :-(

Ki-ki gondolja bele, amit gondolni vél!

 

Áldott, szép ünnepet kívánok!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!