Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ötfelezős Creative Commons License 2011-12-21 18:56:45 459

Bocs, ez még kimaradt:

Egyébként dehogy lehet a tolómérővel 0,05 mm pontossággal mérni! Azzal a tolómérővel lehet 0,05 mm pontossággal mérni, amelyiknek a nóniusza olyan. Akár kisebb, akár nagyobb pontosságú gyártmány is van, és volt mindig.

 

 

Jellegzetes magyar tulajdonság, a kiigazítást ignorálni, sőt, még büszkélkedni is vele.

Előzmény:
ötfelezős Creative Commons License 2011-12-21 18:50:31 458

Én voltam az egyik, aki írtam. Valami sületlenséget válaszoltál nekem is. Ha nem szédítenéd itt a népet, hagytam is volna, aki nem akar látni, az nem akar látni, menjen a falnak.

Ezzel pedig kétségtelenül 0.05mm pontossággal lehet mérni, ez is tény.

Csakhogy a nóniusz skálával, mint erősítővel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!