Keresés

Részletes keresés

Dirty Diana Creative Commons License 2011-12-26 13:40:54 7173

Jaj de sajnálom!

Együtt érzek veletek! Kicsit belekönnyeztem a soraidba, annyira megható, és mert tudom mit éltetek át. :(

 

 

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-21 10:31:32 7162

Egyik kedvenc írom Oscar Wilde. A Boldog Herceg című meséjére hivatkozva mondom én is: biztos vagyok benne, hogy az Úr leküldte az egyik angyalát, hogy felvigye, és az ő paradicsomkertjében sétál 19.-e óta. Tegnap reggel levittük a balatoni telkünkre. Sosem szeretett autózni, mindig tele volt a kocsi miau!-val, most csend volt, de mi is hallgattunk, könnyeinket nyeldesve. Balatonmária fürdőn jó helyre került. Közúti- és turistaforgalomtól távol, csendes helyen, egy tuja bokor lábánál pihen. De amíg ezt az utolsó kötelességünket teljesítettük, az nagyon szívszorító volt. Azt mondják, mindenki addig él, amíg gondolnak rá. Filemon - ha fizikailag nem is – de sokáig velünk lesz. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!