Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011-12-20 18:40:03 7160

Nagyon sajnálom az Én kisbarátomant, Filemont.:-(((( Sajnállak Titeket is.:-(  Úgy gondolom Mici már várta őt a Cicamenyországban!

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011-12-19 20:48:32 7158

Nagyon sajnálom !!

Gyönyörü Filemon a képen.

_nyunyuka Creative Commons License 2011-12-19 19:23:15 7157

:-(

 

Nem irigyellek, párszor átéltük ezt...

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-19 19:12:49 7156

2011. december 19. 18,15.

 

Kis öreg, beteg cicám, Filemon.......elment

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!