|
|
|
|
 |
NoComment1'
2011-12-20 18:40:03
|
7160
|
Nagyon sajnálom az Én kisbarátomant, Filemont.:-(((( Sajnállak Titeket is.:-( Úgy gondolom Mici már várta őt a Cicamenyországban! |
|
 |
Lumiere du Soleil
2011-12-19 20:48:32
|
7158
|
Nagyon sajnálom !!
Gyönyörü Filemon a képen. |
|
 |
_nyunyuka
2011-12-19 19:23:15
|
7157
|
:-(
Nem irigyellek, párszor átéltük ezt... |
|
A hozzászólás:
 |
nohabrok
2011-12-19 19:12:49
|
7156
|
2011. december 19. 18,15.
Kis öreg, beteg cicám, Filemon.......elment

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|