Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011-12-19 08:13:17 7155

Sziasztok, sajnos nem találom a megfelelö szavakat: gondolok Rátok és gyógyulást kivánok.

Küldök Ivettkés képet, az ö tekintete jobban elmondja nálam:)

 

Lujza nagyon tetszik :)

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2011-12-18 15:39:19 7154

Szia,

Köszönöm, mostmár javulgatok lassan. Biztosan gyönyörű cicagyerekek lettek, de sajnos egy jódarabig én még nem gondolhatok újabb kis jövevényre itthon. Remélem alakulni fog idővel másként a helyzet.

Előzmény:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011-12-18 08:13:14 7151

Szia,

javulást kivánok Neked: remélem meggyógyultál.

Nem tudom, illik-e most irnom: a nyári szökés "gyümölcse" Mónika cicámnál a 2 kis "zabigyerekem":

Khadi tiszta kék szinü és Marcsi pöttyös cirmos 7 hetes kiscicák, akiket elajándékoznék oltva-féreghajtva.... Mit gondolsz ?

Khadi nagyon okos kiscica, már tudja a nevét, hemperegve játszik és kedveskedik, mindig akar valamit, nagyon sziámis jellemü:D  Marcsi visszafogottabb jógyerek, labdázik és vele kezdjük reggel a Marcsi-puszit. Képek hamarosan.

Szép napot kivánunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!