|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2011-12-19 08:13:17
|
7155
|
Sziasztok, sajnos nem találom a megfelelö szavakat: gondolok Rátok és gyógyulást kivánok.
Küldök Ivettkés képet, az ö tekintete jobban elmondja nálam:)
Lujza nagyon tetszik :)
 
|
|
A hozzászólás:
 |
NoComment1'
2011-12-18 15:39:19
|
7154
|
Szia,
Köszönöm, mostmár javulgatok lassan. Biztosan gyönyörű cicagyerekek lettek, de sajnos egy jódarabig én még nem gondolhatok újabb kis jövevényre itthon. Remélem alakulni fog idővel másként a helyzet. |
|
Előzmény:
 |
Lumiere du Soleil
2011-12-18 08:13:14
|
7151
|
Szia,
javulást kivánok Neked: remélem meggyógyultál.
Nem tudom, illik-e most irnom: a nyári szökés "gyümölcse" Mónika cicámnál a 2 kis "zabigyerekem":
Khadi tiszta kék szinü és Marcsi pöttyös cirmos 7 hetes kiscicák, akiket elajándékoznék oltva-féreghajtva.... Mit gondolsz ?
Khadi nagyon okos kiscica, már tudja a nevét, hemperegve játszik és kedveskedik, mindig akar valamit, nagyon sziámis jellemü:D Marcsi visszafogottabb jógyerek, labdázik és vele kezdjük reggel a Marcsi-puszit. Képek hamarosan.
Szép napot kivánunk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|