|
|
|
|
 |
ph5.5
2011-12-18 13:14:25
|
8088
|
A barbakán fotósulival kapcsolatban MANO (Gábor) az aki tud neked segíteni érdemben.
A kérdés a tanfolyammal kapcsolatban egyébként inkább az, hogy hol állsz a fotózásban, meddig akarsz eljutni, mennyit szánsz rá. |
|
A hozzászólás:
 |
Danyboy88
2011-12-18 12:57:23
|
8087
|
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy fotóstanfolyamot pécsen?
Néztem a barbakán fotósulit, róluk valakinek infója?
Ha valaki vállal magánoktatást, az is érdekelne.
Előre is köszönöm.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|