Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2011-12-18 13:14:25 8088

A barbakán fotósulival kapcsolatban MANO (Gábor) az aki tud neked segíteni érdemben.

 

A kérdés a tanfolyammal kapcsolatban egyébként inkább az, hogy hol állsz a fotózásban, meddig akarsz eljutni, mennyit szánsz rá.

A hozzászólás:
Danyboy88 Creative Commons License 2011-12-18 12:57:23 8087

Sziasztok!

 

Tudnátok ajánlani egy fotóstanfolyamot pécsen?

Néztem a barbakán fotósulit, róluk valakinek infója?

 

Ha valaki vállal magánoktatást, az is érdekelne.

 

Előre is köszönöm.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!