Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011-12-18 15:26:36 7152

Nagyon sajnálom és Lujza - aki nagyon nem kamera érzékeny hölgy - is sajnálja... :-(((

 

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011-12-18 08:05:20 7150

Sajnos mi is voltunk hasonló helyzetben. Amit megtanultam: nekem kell döntenem, és ugy hogy utólag se bánjam meg, hogy esetleg korai volt.

Küldöm a gyógysimit, add át légyszi és Veletek vagyok, nagyon sajnálom !!!

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-17 18:14:54 7148

Végjáték. Most nincs lelkierőm többet írni.

 

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2011-12-17 17:18:30 7147

Kedves Nohabrok,

hogy vagytok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!