|
|
|
|
 |
NoComment1'
2011-12-18 15:26:36
|
7152
|
Nagyon sajnálom és Lujza - aki nagyon nem kamera érzékeny hölgy - is sajnálja... :-(((

|
|
 |
Lumiere du Soleil
2011-12-18 08:05:20
|
7150
|
Sajnos mi is voltunk hasonló helyzetben. Amit megtanultam: nekem kell döntenem, és ugy hogy utólag se bánjam meg, hogy esetleg korai volt.
Küldöm a gyógysimit, add át légyszi és Veletek vagyok, nagyon sajnálom !!! |
|
A hozzászólás:
 |
nohabrok
2011-12-17 18:14:54
|
7148
|
Végjáték. Most nincs lelkierőm többet írni.
|
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2011-12-17 17:18:30
|
7147
|
Kedves Nohabrok,
hogy vagytok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|