Keresés

Részletes keresés

95xf Creative Commons License 2011-12-18 12:59:24 6745

Tavasz előhirnöke vagy az Ősz "elmúlása"?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-12-17 07:07:33 6738

Jelenleg itt is havazik :-)

Most indulok fel a Brennerre, ott gondolom még több van:-)

Kellemes hétvégét!

Előzmény:
95xf Creative Commons License 2011-12-16 22:07:26 6736

Ha havas képet akarsz, akkor Arlberg környékén van pár cm friss:)

Volt pár szép momentum, de ugye fülkéből menetközben...

 

Én is Tirolba élvezem a hétvégét Pettnaun kempingezek, remélem marad 1000m felett a hó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!