|
|
|
|
 |
95xf
2011-12-18 12:59:24
|
6745
|
Tavasz előhirnöke vagy az Ősz "elmúlása"?

|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-12-17 07:07:33
|
6738
|
Jelenleg itt is havazik :-)
Most indulok fel a Brennerre, ott gondolom még több van:-)
Kellemes hétvégét! |
|
Előzmény:
 |
95xf
2011-12-16 22:07:26
|
6736
|
Ha havas képet akarsz, akkor Arlberg környékén van pár cm friss:)
Volt pár szép momentum, de ugye fülkéből menetközben...
Én is Tirolba élvezem a hétvégét Pettnaun kempingezek, remélem marad 1000m felett a hó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|