|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2011-12-18 08:01:35
|
7149
|
Nagyon szépek a soraid: sikerült megint sirosan kezdenem a napot.... |
|
A hozzászólás:
 |
NoComment1'
2011-12-16 22:17:30
|
7146
|
Ti mindent megtettetek amit lehet. ...és az én kisbarátom is megtette amit lehet.
Beszélj vele.
Beszélj arról, hogy ha jobb és szebb élet várja őt a Cicamenyországban akkor engedd el, engedjétek el őt lélekben...
Természetesen továbbra is adjátok az inzulint és etessétek ahogyan csak tudjátok és olyan sokáig ameddig csak lehet, és ami a legfontosabb szeressétek, de legalább tudja lélekben azt, hogy ti, a szerető gazdijai engeditek menni, amikor mennie kell...
Nagyon sajnállak Benneteket! :-((( |
|
Előzmény:
 |
nohabrok
2011-12-16 15:00:56
|
7145
|
Naponta kétszer kap inzulint, mesterségesen etetjük. Ez utóbbi egyre nehezebben megy, mert ilyenkor nehezen veszi a levegőt. Ne tudd meg mit kell átélnünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|