Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-12-17 07:07:33 6738

Jelenleg itt is havazik :-)

Most indulok fel a Brennerre, ott gondolom még több van:-)

Kellemes hétvégét!

A hozzászólás:
95xf Creative Commons License 2011-12-16 22:07:26 6736

Ha havas képet akarsz, akkor Arlberg környékén van pár cm friss:)

Volt pár szép momentum, de ugye fülkéből menetközben...

 

Én is Tirolba élvezem a hétvégét Pettnaun kempingezek, remélem marad 1000m felett a hó.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-12-16 21:26:22 6735

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!