Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-12-16 22:29:58 6737

Jó kis svenk, grat.

Itt is nagy mozgás van a Tisza tavon.

 

                                                                                            

95xf Creative Commons License 2011-12-16 22:07:26 6736

Ha havas képet akarsz, akkor Arlberg környékén van pár cm friss:)

Volt pár szép momentum, de ugye fülkéből menetközben...

 

Én is Tirolba élvezem a hétvégét Pettnaun kempingezek, remélem marad 1000m felett a hó.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-12-16 21:26:22 6735

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-12-16 17:29:46 6733

Nagyon jó összegezése  egy fejlődésnek, amiben tényleg nagyon jó, sok általános vonás van és jól megírtad.

Ha szabad kigészíteni még, vagy hozzátenni, az egyik a saját emberi korlátaink, mert minden feltétel és fejlődés végbe mehet, de az emberi teljesítmény véges, akár fizikai akár szellemi, pl. sokan akármennyit is próbálnák a triatlonban az ironmen távot nem tudnák teljesíteni. Tehár az önismeret és korlátaink.

A fotózás is technikai dolog és minden ami technikai eszköz optimalizálva van és más és más amire optimálisan alkalmasak  és vannak határaik és jobb eszközöknek természetesen ezek a határok messzebb vannak. Pl. alapobjektívre makrózáshor ráteszek +10D lencsét, vagy teleobjektívre egy kétszerezőt, amiolcsó, nagyon hamar az optimumon kívül vagyok. A technikai eszközök csak kiterjesztik a lehetőségeinket, mert magunktól nem tudunk repülni( kivéve drog alatt, de az nem az igazi  :-)  ), de repülőgéppel már meg lehet tenni és akkor nem mindegy, hogy ezt paplan ernyővel vagy sportrepülővel műveljük.

Szóval vannak emberi és technikai korlátaink és jó azokat felismerni.

 

 

        

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!