|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-12-16 22:29:58
|
6737
|
Jó kis svenk, grat.
Itt is nagy mozgás van a Tisza tavon.
 |
|
 |
95xf
2011-12-16 22:07:26
|
6736
|
Ha havas képet akarsz, akkor Arlberg környékén van pár cm friss:)
Volt pár szép momentum, de ugye fülkéből menetközben...
Én is Tirolba élvezem a hétvégét Pettnaun kempingezek, remélem marad 1000m felett a hó. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-12-16 17:29:46
|
6733
|
Nagyon jó összegezése egy fejlődésnek, amiben tényleg nagyon jó, sok általános vonás van és jól megírtad.
Ha szabad kigészíteni még, vagy hozzátenni, az egyik a saját emberi korlátaink, mert minden feltétel és fejlődés végbe mehet, de az emberi teljesítmény véges, akár fizikai akár szellemi, pl. sokan akármennyit is próbálnák a triatlonban az ironmen távot nem tudnák teljesíteni. Tehár az önismeret és korlátaink.
A fotózás is technikai dolog és minden ami technikai eszköz optimalizálva van és más és más amire optimálisan alkalmasak és vannak határaik és jobb eszközöknek természetesen ezek a határok messzebb vannak. Pl. alapobjektívre makrózáshor ráteszek +10D lencsét, vagy teleobjektívre egy kétszerezőt, amiolcsó, nagyon hamar az optimumon kívül vagyok. A technikai eszközök csak kiterjesztik a lehetőségeinket, mert magunktól nem tudunk repülni( kivéve drog alatt, de az nem az igazi :-) ), de repülőgéppel már meg lehet tenni és akkor nem mindegy, hogy ezt paplan ernyővel vagy sportrepülővel műveljük.
Szóval vannak emberi és technikai korlátaink és jó azokat felismerni.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|