Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-12-16 21:26:22 6735

Lassu Viz Creative Commons License 2011-12-16 20:56:45 6734

Az írót miklosrabi nickkel keresd. Persze mindenkinek lehet több nickje is, de talán most nem erről van szó.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-12-16 17:29:46 6733

Nagyon jó összegezése  egy fejlődésnek, amiben tényleg nagyon jó, sok általános vonás van és jól megírtad.

Ha szabad kigészíteni még, vagy hozzátenni, az egyik a saját emberi korlátaink, mert minden feltétel és fejlődés végbe mehet, de az emberi teljesítmény véges, akár fizikai akár szellemi, pl. sokan akármennyit is próbálnák a triatlonban az ironmen távot nem tudnák teljesíteni. Tehár az önismeret és korlátaink.

A fotózás is technikai dolog és minden ami technikai eszköz optimalizálva van és más és más amire optimálisan alkalmasak  és vannak határaik és jobb eszközöknek természetesen ezek a határok messzebb vannak. Pl. alapobjektívre makrózáshor ráteszek +10D lencsét, vagy teleobjektívre egy kétszerezőt, amiolcsó, nagyon hamar az optimumon kívül vagyok. A technikai eszközök csak kiterjesztik a lehetőségeinket, mert magunktól nem tudunk repülni( kivéve drog alatt, de az nem az igazi  :-)  ), de repülőgéppel már meg lehet tenni és akkor nem mindegy, hogy ezt paplan ernyővel vagy sportrepülővel műveljük.

Szóval vannak emberi és technikai korlátaink és jó azokat felismerni.

 

 

        

 

Előzmény:
cs.g. Creative Commons License 2011-12-16 01:25:25 6732

Csak éppen,  alink maradt le :(

 

http://www.miklosrabi.com/Articles/fejlodes.htm

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!