|
|
|
|
 |
Lassu Viz
2011-12-16 20:56:45
|
6734
|
Az írót miklosrabi nickkel keresd. Persze mindenkinek lehet több nickje is, de talán most nem erről van szó. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-12-16 17:29:46
|
6733
|
Nagyon jó összegezése egy fejlődésnek, amiben tényleg nagyon jó, sok általános vonás van és jól megírtad.
Ha szabad kigészíteni még, vagy hozzátenni, az egyik a saját emberi korlátaink, mert minden feltétel és fejlődés végbe mehet, de az emberi teljesítmény véges, akár fizikai akár szellemi, pl. sokan akármennyit is próbálnák a triatlonban az ironmen távot nem tudnák teljesíteni. Tehár az önismeret és korlátaink.
A fotózás is technikai dolog és minden ami technikai eszköz optimalizálva van és más és más amire optimálisan alkalmasak és vannak határaik és jobb eszközöknek természetesen ezek a határok messzebb vannak. Pl. alapobjektívre makrózáshor ráteszek +10D lencsét, vagy teleobjektívre egy kétszerezőt, amiolcsó, nagyon hamar az optimumon kívül vagyok. A technikai eszközök csak kiterjesztik a lehetőségeinket, mert magunktól nem tudunk repülni( kivéve drog alatt, de az nem az igazi :-) ), de repülőgéppel már meg lehet tenni és akkor nem mindegy, hogy ezt paplan ernyővel vagy sportrepülővel műveljük.
Szóval vannak emberi és technikai korlátaink és jó azokat felismerni.

|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|