Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011-12-16 22:17:30 7146

Ti mindent megtettetek amit lehet. ...és az én kisbarátom is megtette amit lehet.

Beszélj vele.

Beszélj arról, hogy ha jobb és szebb élet várja őt a Cicamenyországban akkor engedd el, engedjétek el őt lélekben...

Természetesen továbbra is adjátok az inzulint és etessétek ahogyan csak tudjátok és olyan sokáig ameddig csak lehet, és ami a legfontosabb szeressétek, de legalább tudja lélekben azt, hogy ti, a szerető gazdijai engeditek menni, amikor mennie kell...

Nagyon sajnállak Benneteket! :-(((

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-16 15:00:56 7145

Naponta kétszer kap inzulint, mesterségesen etetjük. Ez utóbbi egyre nehezebben megy, mert ilyenkor nehezen veszi a levegőt. Ne tudd meg mit kell átélnünk.

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2011-12-16 14:49:49 7144

Nagyon nehéz idők ezek, tudom, átéltem.

Az orvos mit mondott?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!