Keresés

Részletes keresés

nohabrok Creative Commons License 2011-12-16 15:00:56 7145

Naponta kétszer kap inzulint, mesterségesen etetjük. Ez utóbbi egyre nehezebben megy, mert ilyenkor nehezen veszi a levegőt. Ne tudd meg mit kell átélnünk.

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2011-12-16 14:49:49 7144

Nagyon nehéz idők ezek, tudom, átéltem.

Az orvos mit mondott?

Előzmény:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-16 08:36:57 7143

Még velünk van. Ő is harcol, ahogy mi is a kis életéért.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!