Keresés

Részletes keresés

bony1 Creative Commons License 2011-12-17 08:27:52 174

Köszönöm a választ (legalább elrakhatom karácsonykor ezt a ronda csapdát az erkélyről).

A hozzászólás:
kalasnikov Creative Commons License 2011-12-16 09:26:14 173

Magányosan él, csak a nyár közepén esedékes párzási időszakban tartanak együtt.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Nyest

 

Persze ettől még folytathatod...

Előzmény:
bony1 Creative Commons License 2011-12-09 13:49:33 172

Sziasztok.

Ma éjjel fogtunk egy nyestet élvebefogó csapdában (Pécs belvárosában).A kérdésem csak az lenne, hogy ezek a dögök "magányos harcosok" vagy folytasuk még a vadászatot???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!