Keresés

Részletes keresés

Dzsudlee Creative Commons License 2012-01-21 09:25:06 4558

Szerintem ne pazarold rájuk az energiádat! :) Én itt lakok a kezdtetek óta és örülök, ha szépül a környezetem és javul a biztonság! Mindig is voltak negatív emberek, nem kell velük foglalkozni. Meddő vita...

Legyen mindenkinek szép napja!

maccar Creative Commons License 2011-12-17 00:26:10 4550

1. Pontosan mennyit fizetett társasház a közös rész kijavítására?

2. Miért vetted át a selejtes állapotú kertet attól, aki eladásra kínálta? A szerződéskötéskor még nem zavart, hogy selejtes állapotban volt?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-12-16 08:51:15 4548

A te stílusod pedig undorító és bunkó!  Mit képzelsz magadról, te ki vagy itt? Én lehet, hogy friss hús vagyok, de ugyan annyi jogom van, mint vén húsként neked! Nem dirigálok, ellenben veled, te próbálsz itt manipulálni. Össze vissza beszélsz, nem tudsz semmi konkrétat, minden csupa mellébeszélés. Nem írtam eddig ebben a stílusban, mert azt hittem inteligens emberrel "beszélek", de tévedtem. Te, és társad is ezt a stílust engeditek meg velem szembe. Nem hiszem, hogy a verejtékes pénzedből lett megcsinálva, az a kicsiny közös rész a kertemből, arról neked sincs fogalmad, én mennyit fizettem a kertem építésén túl. 

Nem nevezném gyerekes gondolatnak, hogy amennyiben bajod van a közös képviselő munkájával, akkor vedd át. Azt gondolom, hogy Szilárd is csak egy ember, akinek vannak hibái, de ha nem tudom jobban csinálni a dolgát, akkor nem kritizálom. Könnyű ülni a páholyban és onnan kritizálni. De megnéznélek téged vesződni saját magaddal. Nem tudom mit beszélsz, és ha szabad, akkor az, hogy azzal rágalmazol, hogy az ingalanos, meg az építtető ötletét valósítottam meg, meg mutyizás.... ha te ezt megengeded magadnak, akkor te ne szólj be az én stílusom miatt kérlek. 

Senkit nem nézek hülyének, de felesleges mondanom bármit, te akkor is mint a felakadt lemez egyet tudsz, és ebből nem zökkent ki semmi és senki, javaslom, hogy gyere el és folytassuk személyesen a beszélgetést, ha bármire kíváncsi vagy, ha egyáltalán mered magad vállalni a fórumon kívül is. Amúgy nem is értem, miért izgat ennyire ez a téma? Ha minden igaz, amit te állítasz, akkor csak az irigység beszélhet belőled. 

Előzmény:
maccar Creative Commons License 2011-12-16 00:51:53 4547

A stílusod pimasz és visszataszító, új hús vagy a lakóparkban, mégis úgy dirigálsz, mintha már az első beköltözők között lettél volna. Fogalmad sincs arról, hogy mennyi pénzt kellett ez idáig befizetnünk (pótbefizetnünk) a közösbe a tartozók miatt, és bizony felháborító, hogy a kertedre megy el a véres verejtékkel összegyűjtött összeg még akkor is, ha egy kicsiny része közös rész. Nem igazán értem, hogyan vehetted át a selejtes kertedet, még akkor sem, ha ingatlanostól vetted? Gyerekes gondolataid egyik fényes pontja az, hogyha nekem van egyfajta véleményem a közös képviseletről, és ez igencsak negatív, akkor nekem rögtön jelentkeznem kell, hogy átvegyem a munkáját. Óvodás gondolat, csakúgy, mint az irigység, hiszen neked az első gondolatod az volt, hogy a selejtes kertedet, amivel átvertek, más pénzén hozasd helyre, na jó, finanszíroztad állítólagosan a "saját" részedet, vagyis találtál egy kiskaput, hogy, hogy nem pont azt, amit az említett ingatlanos mindenkinek javasolt korábban... Hülyének nézel mindenkit, pontosabban csak azokat, akik beveszik ezt a maszlagot, amit irkálsz.

 

Az pedig, hogy a fórum véleményed szerint nem alkalmas arra, hogy leírd, vagyis megoszd a tulajdonostársaiddal a társasház által megtérített összeget, az szintén pofátlanság, egyrészt jogunk van hozzá, másrészt ez nem lehet titok, tehát publikus, harmadrészt a titkolózásoddal is csak erősíted azt az érzést, hogy stiklizés, mutyizás történt a háttérben közös képviselővel. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!