Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011-12-16 14:49:49 7144

Nagyon nehéz idők ezek, tudom, átéltem.

Az orvos mit mondott?

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-16 08:36:57 7143

Még velünk van. Ő is harcol, ahogy mi is a kis életéért.

 

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2011-12-15 19:29:37 7141

Éreztem, hogy valami történni fog. Sajnos az elmúlt öt napot kórházban töltöttem és volt valami rossz előérzetem...

Mérhetetlenül sajnálom cirmos kisbarátomat! :-(((  ...és téged is!:-(((

Tudod, te mindent megtettél amit lehet, szeretted és gondoskodtál róla addig ameddig lehet, de eljött az idő, amikor "...lelke kiszabadul a körülöttünk lévő világba. Kiszabadul, hogy végigszáguldhasson a mezőkön, hogy élvezze a földet, a szelet, a folyókat, az esőt, a napot, és a lelke szabadon szárnyal, amíg csak készen nem áll az újjászületésre."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!