|
|
|
|
 |
NoComment1'
2011-12-16 14:49:49
|
7144
|
Nagyon nehéz idők ezek, tudom, átéltem.
Az orvos mit mondott? |
|
A hozzászólás:
 |
nohabrok
2011-12-16 08:36:57
|
7143
|
Még velünk van. Ő is harcol, ahogy mi is a kis életéért.
|
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2011-12-15 19:29:37
|
7141
|
Éreztem, hogy valami történni fog. Sajnos az elmúlt öt napot kórházban töltöttem és volt valami rossz előérzetem...
Mérhetetlenül sajnálom cirmos kisbarátomat! :-((( ...és téged is!:-(((
Tudod, te mindent megtettél amit lehet, szeretted és gondoskodtál róla addig ameddig lehet, de eljött az idő, amikor "...lelke kiszabadul a körülöttünk lévő világba. Kiszabadul, hogy végigszáguldhasson a mezőkön, hogy élvezze a földet, a szelet, a folyókat, az esőt, a napot, és a lelke szabadon szárnyal, amíg csak készen nem áll az újjászületésre." |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|