|
|
|
|
 |
PanniF1
2011-12-15 20:31:01
|
7142
|
:-((( |
|
 |
NoComment1'
2011-12-15 19:29:37
|
7141
|
Éreztem, hogy valami történni fog. Sajnos az elmúlt öt napot kórházban töltöttem és volt valami rossz előérzetem...
Mérhetetlenül sajnálom cirmos kisbarátomat! :-((( ...és téged is!:-(((
Tudod, te mindent megtettél amit lehet, szeretted és gondoskodtál róla addig ameddig lehet, de eljött az idő, amikor "...lelke kiszabadul a körülöttünk lévő világba. Kiszabadul, hogy végigszáguldhasson a mezőkön, hogy élvezze a földet, a szelet, a folyókat, az esőt, a napot, és a lelke szabadon szárnyal, amíg csak készen nem áll az újjászületésre." |
|
A hozzászólás:
 |
nohabrok
2011-12-15 19:19:44
|
7140
|
De igen. Nagyon magam alatt vagyok.
|
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2011-12-15 19:13:48
|
7138
|
...de ugye nem arra a "bizonyos" NAGY ÚT-ra?? :-((((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|