Keresés

Részletes keresés

PanniF1 Creative Commons License 2011-12-15 20:31:01 7142

:-(((

NoComment1' Creative Commons License 2011-12-15 19:29:37 7141

Éreztem, hogy valami történni fog. Sajnos az elmúlt öt napot kórházban töltöttem és volt valami rossz előérzetem...

Mérhetetlenül sajnálom cirmos kisbarátomat! :-(((  ...és téged is!:-(((

Tudod, te mindent megtettél amit lehet, szeretted és gondoskodtál róla addig ameddig lehet, de eljött az idő, amikor "...lelke kiszabadul a körülöttünk lévő világba. Kiszabadul, hogy végigszáguldhasson a mezőkön, hogy élvezze a földet, a szelet, a folyókat, az esőt, a napot, és a lelke szabadon szárnyal, amíg csak készen nem áll az újjászületésre."

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-15 19:19:44 7140

De igen. Nagyon magam alatt vagyok.

 

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2011-12-15 19:13:48 7138

...de ugye nem arra a "bizonyos" NAGY ÚT-ra?? :-(((((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!