|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-12-15 09:12:04
|
6729
|
Én Wörglben kezdek és ott is végzek mindig.
De jelenleg éppen a Brenneri terminálon várom, hogy feljárjanak a kamionok és mehessek lefelé:-)
(Felfelé nem volt magyar utasom) |
|
A hozzászólás:
 |
95xf
2011-12-14 22:57:39
|
6727
|
Huh, na ilyet én nem tudok:)
Nagyba tuti jól mutat.
Off:
Akartam már kérdezni, hogy Te holszállsz vonatra? Lent vagy fent a terminálon? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-12-14 20:32:05
|
6723
|
Tőlem is egy kis kék óra:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|