Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-12-15 09:12:04 6729

Én Wörglben kezdek és ott is végzek mindig.

De jelenleg éppen a Brenneri terminálon várom, hogy feljárjanak a kamionok és mehessek lefelé:-)

(Felfelé nem volt magyar utasom)

seeman Creative Commons License 2011-12-14 23:27:18 6728

Nagyban tényleg látványosabb!

A hozzászólás:
95xf Creative Commons License 2011-12-14 22:57:39 6727

Huh, na ilyet én nem tudok:)

 

Nagyba tuti jól mutat.

 

Off:

Akartam már kérdezni, hogy Te holszállsz vonatra? Lent vagy fent a terminálon?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-12-14 20:32:05 6723

Tőlem is egy kis kék óra:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!