Keresés

Részletes keresés

lakol3 Creative Commons License 2011-12-13 21:33:41 306

Szuper.

Szerintem lassan elkezdjük a trágyahalom maghőjét mérni...

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2011-12-13 19:51:08 305

hát énmár elkezdtem a kisérletet :)).Kis érdekesség:

 

http://alternativenergiak.hupont.hu/8/komposztkazan

Előzmény:
lakol3 Creative Commons License 2011-12-13 19:17:25 304

Szerintem nem vesz ki annyi hőt a cső, hogy ne melegedjen tovább. Persze, lövésem sincs arról, hogy a trágya kb. mennyire hőszigetel - vagyis ha elvonsz hőt, az mennyire pótlódik.

Szerintem innen gyün a kísérletezés része.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!