|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
lakol3
2011-12-13 19:17:25
|
304
|
Szerintem nem vesz ki annyi hőt a cső, hogy ne melegedjen tovább. Persze, lövésem sincs arról, hogy a trágya kb. mennyire hőszigetel - vagyis ha elvonsz hőt, az mennyire pótlódik.
Szerintem innen gyün a kísérletezés része. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2011-12-13 17:42:36
|
303
|
Ez a trágya szalmás mert azzal almozok.Nagyon érdekelne ez a fajta hőforrás és a tulajdonságai.Nagyon jól lehetne párositani a kettőt.Ma felturtam a trakeccal a trágya meleg részét és tettem bele csövet meg vizet,kiváncsi leszek az eredményre.De aztse tudom hogy ha a hőcserélő fojamatosan hüti magakörül a trágyát akkor foge az ott melegedni?Mugy egészen jó hőforrást tudnék ijenből öszehozni aztán mikor már nemkell tavaszal kiszórom és kész. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|