Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2011-12-13 19:51:08 305

hát énmár elkezdtem a kisérletet :)).Kis érdekesség:

 

http://alternativenergiak.hupont.hu/8/komposztkazan

A hozzászólás:
lakol3 Creative Commons License 2011-12-13 19:17:25 304

Szerintem nem vesz ki annyi hőt a cső, hogy ne melegedjen tovább. Persze, lövésem sincs arról, hogy a trágya kb. mennyire hőszigetel - vagyis ha elvonsz hőt, az mennyire pótlódik.

Szerintem innen gyün a kísérletezés része.

Előzmény:
bergli Creative Commons License 2011-12-13 17:42:36 303

Ez a trágya szalmás mert azzal almozok.Nagyon érdekelne ez a fajta hőforrás és a tulajdonságai.Nagyon jól lehetne párositani a kettőt.Ma felturtam a trakeccal a trágya meleg részét és tettem bele csövet meg vizet,kiváncsi leszek az eredményre.De aztse tudom hogy ha a hőcserélő fojamatosan hüti magakörül a trágyát akkor foge az ott melegedni?Mugy egészen jó hőforrást tudnék ijenből öszehozni aztán mikor már nemkell tavaszal kiszórom és kész.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!