Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kleroo Creative Commons License 2011-12-13 18:29:29 418

+1
Ennyiért ajándék.
Én is ilyenre cseréltem az UltraII-m. Kenterbe veri,pedig a D90-em csak 20mb/s-el tud írni.

Előzmény:
SzekelyG Creative Commons License 2011-12-13 18:08:23 417

Szia!

Ezt ajánlom:

http://www.ebolt.hu/product348289_category3979-Sandisk_8Gb_Extreme_Pro_SDHC_memoriakartya_UHS_1_45MBs.html

 

Kettőt vettem Tőlük, 10év garancia van és a kártya elég gyors a fullhd videóhoz!

8GB-45MB/s

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!