|
|
|
|
 |
bergli
2011-12-12 20:46:46
|
297
|
Igen jólértesz mindent,kb igyvan.A bacik kb a 4-dik naptól már éghető gázt adnak maguktól.De ez igy csak játék,hisz kicsi a fermentáló is.De épp ma bukkantam egy hőforrásra a fermentáló mellett ugyanis trágya gödör van és feltünt hogy gőzöl,azonnal megis mértem:40 fok van a felszin alatt.Pedig már azon gondolkodtam kinomba hogy fagázzal fütöm fel de igy egyszerübb lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
lakol3
2011-12-12 18:33:44
|
296
|
Jól értem, hogy ez egy földfeletti tartály, amibe belement a szutyi ( mikor? ) és a meleg hatására a bomlás adja a metánt? ( meg a többit )
Használsz valami baktérium-tenyészetet?
Köszi az infot, nagyon érdekel. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2011-04-12 19:50:10
|
273
|
2-m3 es fermentáló,a környezet füti. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|