Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2011-12-12 20:46:46 297

Igen jólértesz mindent,kb igyvan.A bacik kb a 4-dik naptól már éghető gázt adnak maguktól.De ez igy csak játék,hisz kicsi a fermentáló is.De épp ma bukkantam egy hőforrásra a fermentáló mellett ugyanis trágya gödör van és feltünt hogy gőzöl,azonnal megis mértem:40 fok van a felszin alatt.Pedig már azon gondolkodtam kinomba hogy fagázzal fütöm fel de igy egyszerübb lenne.

A hozzászólás:
lakol3 Creative Commons License 2011-12-12 18:33:44 296

Jól értem, hogy ez egy földfeletti tartály, amibe belement a szutyi ( mikor? ) és a meleg hatására a bomlás adja a metánt? ( meg a többit )

Használsz valami baktérium-tenyészetet?

 

Köszi az infot, nagyon érdekel.

Előzmény:
bergli Creative Commons License 2011-04-12 19:50:10 273

2-m3 es fermentáló,a környezet füti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!