Keresés

Részletes keresés

joskabacsi Creative Commons License 2011-12-12 22:56:31 8085

na attól aggódom is egy kicsit, mondjuk mindenképpen megtapogatom mint a menyasszonyt lányvásár előt ...

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2011-12-12 08:48:34 8084

De az a bigyó műanyagból van!

Előzmény:
joskabacsi Creative Commons License 2011-12-11 23:16:11 8083

Nem tudom, akkor nem nagyon foglalkoztam vele, mert csak ez a 055-ösöm volt (nem pro, amikor vettem még csak a sima c-s létezett), azóta van egy nagyobb fogasléces nehéz cuccokhoz és videókamerához + egy kis basalt utazáshoz, szóval most éreztem időszerűnek a 55 meghekkelését.

Akkor a srác cucca meggyőző volt, ezért is kezdtem el agyalni rajta.

Mondjuk a ph5.5-s kollega linkje tűnik a legegyszerűbben kivitelezhetőnek, én pedig lusta vagyok ....

Kösz a tippet azért!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!