|
|
|
|
 |
joskabacsi
2011-12-12 22:56:31
|
8085
|
na attól aggódom is egy kicsit, mondjuk mindenképpen megtapogatom mint a menyasszonyt lányvásár előt ... |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2011-12-12 08:48:34
|
8084
|
De az a bigyó műanyagból van! |
|
Előzmény:
 |
joskabacsi
2011-12-11 23:16:11
|
8083
|
Nem tudom, akkor nem nagyon foglalkoztam vele, mert csak ez a 055-ösöm volt (nem pro, amikor vettem még csak a sima c-s létezett), azóta van egy nagyobb fogasléces nehéz cuccokhoz és videókamerához + egy kis basalt utazáshoz, szóval most éreztem időszerűnek a 55 meghekkelését.
Akkor a srác cucca meggyőző volt, ezért is kezdtem el agyalni rajta.
Mondjuk a ph5.5-s kollega linkje tűnik a legegyszerűbben kivitelezhetőnek, én pedig lusta vagyok ....
Kösz a tippet azért! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|