|
|
|
|
 |
joskabacsi
2011-12-11 23:01:00
|
8082
|
Nem, nem Speibl volt, az ő Gitzo-ja a szintezőgömbbel (mit gömb - dinnye) más kategória.
Egy fiatalabb kollega volt, aki később érkezett, de nem életbevágó már!
Szerintem te kevered a Serengeti négereit a helyi Kolompár famílíával, persze ha jól emlékszem volt ott valami rendes gyümölcslé is amiből nem lekvárt hanem pálinkát főztek - a vörösborról már nem is beszélve, szóval nem csoda ha nem emlékszünk mindenre kristálytisztán!
:) |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2011-12-11 22:22:04
|
8080
|
Vaze, miért nem engem kérdezel?
Speibl volt, de a hököm tudja, hogy merre jár... (India, Pakisztán, Vörös-tenger, Marianna árok?) |
|
Előzmény:
 |
joskabacsi
2011-12-11 11:22:27
|
8075
|
Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni, keresem azt a polgártársat aki 4-5 éve U.hu bürüsi hétvégéjén később csatlakozott hozzánk és egy középoszlop nélküli, buherált 055-ös Manfrotto állványa volt.
(olyan alu közbetétet szeretnék én is az enyémhez)
Ha tudja valaki, hogy kiről van szó, esetleg ismeri az elérhetőségét az írjon legyenszíves!
Hálásan |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|