Keresés

Részletes keresés

joskabacsi Creative Commons License 2011-12-11 23:01:00 8082

Nem, nem Speibl volt, az ő Gitzo-ja a szintezőgömbbel (mit gömb - dinnye) más kategória.

Egy fiatalabb kollega volt, aki később érkezett, de nem életbevágó már!

 

Szerintem te kevered a Serengeti négereit a helyi Kolompár famílíával, persze ha jól emlékszem volt ott valami rendes gyümölcslé is amiből nem lekvárt hanem pálinkát főztek - a vörösborról már nem is beszélve, szóval nem csoda ha nem emlékszünk mindenre kristálytisztán!

 

:)

A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2011-12-11 22:22:04 8080

Vaze, miért nem engem kérdezel?

Speibl volt, de a hököm tudja, hogy merre jár... (India, Pakisztán, Vörös-tenger, Marianna árok?)

Előzmény:
joskabacsi Creative Commons License 2011-12-11 11:22:27 8075

Sziasztok,

 

segítséget szeretnék kérni, keresem azt a polgártársat aki 4-5 éve U.hu bürüsi hétvégéjén később csatlakozott hozzánk és egy középoszlop nélküli, buherált 055-ös Manfrotto állványa volt.

(olyan alu közbetétet szeretnék én is az enyémhez)

Ha tudja valaki, hogy kiről van szó, esetleg ismeri az elérhetőségét az írjon legyenszíves!

Hálásan 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!