Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2011-12-11 22:00:38 24505

Jó régen nem találkoztunk már, így különösen jó volt ez a röpke két óra, amit ott tölthettem Veletek. Jó kis hely ez Vandras, a makrózás előadásod meg jóféle volt! Kösz mindent! :-)

Előzmény:
exc525 Creative Commons License 2011-12-11 21:45:17 24504

Kösz a mai napot Vandasnak, EveRYnek és a többieknek úgyszintén kik jelen voltak a DAF talin... ;-)

Jó lenne még január elején egy ilyet összehozni...

A találkozón készült képekből tegyetek már ide is fel párat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!