|
|
|
|
 |
joskabacsi
2011-12-11 23:16:11
|
8083
|
Nem tudom, akkor nem nagyon foglalkoztam vele, mert csak ez a 055-ösöm volt (nem pro, amikor vettem még csak a sima c-s létezett), azóta van egy nagyobb fogasléces nehéz cuccokhoz és videókamerához + egy kis basalt utazáshoz, szóval most éreztem időszerűnek a 55 meghekkelését.
Akkor a srác cucca meggyőző volt, ezért is kezdtem el agyalni rajta.
Mondjuk a ph5.5-s kollega linkje tűnik a legegyszerűbben kivitelezhetőnek, én pedig lusta vagyok ....
Kösz a tippet azért! |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2011-12-11 18:41:11
|
8078
|
Szerezz egy középoszlopot (vegyél egy rövidet ha nincs más), vágd le 3 cm-re, jól fogasd be és kész. Flexet nekije!!!
Sztem az esztergáltatot csavarozott pogácsás metódus egy klasszik lábnál nem tud sokkal többet. A pro-nál persze ki kell szedni azokat az idétlen pofákat. |
|
Előzmény:
 |
joskabacsi
2011-12-11 18:27:16
|
8077
|
Igen, valami hasonló volt, viszont azt alumíniumból esztergálták, az általad linkelt kicsit műanyag-kinézetű.
Nagyon köszönöm hogy segítettél, szerintem benézek a Triponthoz és kézbeveszem a cuccot!
(nekem egy régi 055C- az egyik állványom, azt próbálom a Bürüsön hallottak alapján stabilizálni)
Mégegyszer kösz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|