Keresés

Részletes keresés

joskabacsi Creative Commons License 2011-12-11 23:16:11 8083

Nem tudom, akkor nem nagyon foglalkoztam vele, mert csak ez a 055-ösöm volt (nem pro, amikor vettem még csak a sima c-s létezett), azóta van egy nagyobb fogasléces nehéz cuccokhoz és videókamerához + egy kis basalt utazáshoz, szóval most éreztem időszerűnek a 55 meghekkelését.

Akkor a srác cucca meggyőző volt, ezért is kezdtem el agyalni rajta.

Mondjuk a ph5.5-s kollega linkje tűnik a legegyszerűbben kivitelezhetőnek, én pedig lusta vagyok ....

Kösz a tippet azért!

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2011-12-11 18:41:11 8078

Szerezz egy középoszlopot (vegyél egy rövidet ha nincs más), vágd le 3 cm-re, jól fogasd be és kész. Flexet nekije!!!

Sztem az esztergáltatot csavarozott pogácsás metódus egy klasszik lábnál nem tud sokkal többet. A pro-nál persze ki kell szedni azokat az idétlen pofákat.

Előzmény:
joskabacsi Creative Commons License 2011-12-11 18:27:16 8077

Igen, valami hasonló volt, viszont azt alumíniumból esztergálták, az általad linkelt kicsit műanyag-kinézetű.

Nagyon köszönöm hogy segítettél, szerintem benézek a Triponthoz és kézbeveszem a cuccot!

 

(nekem egy régi 055C- az egyik állványom, azt próbálom a Bürüsön hallottak alapján stabilizálni)

 

Mégegyszer kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!