Keresés

Részletes keresés

SzaboZ-ptx Creative Commons License 2011-12-11 19:28:18 8079

Egy fotós társ Budapesten esztergáltatott az állvány közepére valamit, amivel a monopod-ot tudta rátenni a 3 lábúra (abból meredezett az ég felé). Ha érdekelhet a dolog, akkor megadom az elérhetőségét.

 

c_pont_hu Creative Commons License 2011-12-11 18:41:11 8078

Szerezz egy középoszlopot (vegyél egy rövidet ha nincs más), vágd le 3 cm-re, jól fogasd be és kész. Flexet nekije!!!

Sztem az esztergáltatot csavarozott pogácsás metódus egy klasszik lábnál nem tud sokkal többet. A pro-nál persze ki kell szedni azokat az idétlen pofákat.

A hozzászólás:
joskabacsi Creative Commons License 2011-12-11 18:27:16 8077

Igen, valami hasonló volt, viszont azt alumíniumból esztergálták, az általad linkelt kicsit műanyag-kinézetű.

Nagyon köszönöm hogy segítettél, szerintem benézek a Triponthoz és kézbeveszem a cuccot!

 

(nekem egy régi 055C- az egyik állványom, azt próbálom a Bürüsön hallottak alapján stabilizálni)

 

Mégegyszer kösz!

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2011-12-11 12:36:49 8076

Ilyet keresel? 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!