|
|
|
|
 |
SzaboZ-ptx
2011-12-11 19:28:18
|
8079
|
Egy fotós társ Budapesten esztergáltatott az állvány közepére valamit, amivel a monopod-ot tudta rátenni a 3 lábúra (abból meredezett az ég felé). Ha érdekelhet a dolog, akkor megadom az elérhetőségét.
|
|
 |
c_pont_hu
2011-12-11 18:41:11
|
8078
|
Szerezz egy középoszlopot (vegyél egy rövidet ha nincs más), vágd le 3 cm-re, jól fogasd be és kész. Flexet nekije!!!
Sztem az esztergáltatot csavarozott pogácsás metódus egy klasszik lábnál nem tud sokkal többet. A pro-nál persze ki kell szedni azokat az idétlen pofákat. |
|
A hozzászólás:
 |
joskabacsi
2011-12-11 18:27:16
|
8077
|
Igen, valami hasonló volt, viszont azt alumíniumból esztergálták, az általad linkelt kicsit műanyag-kinézetű.
Nagyon köszönöm hogy segítettél, szerintem benézek a Triponthoz és kézbeveszem a cuccot!
(nekem egy régi 055C- az egyik állványom, azt próbálom a Bürüsön hallottak alapján stabilizálni)
Mégegyszer kösz! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|