|
|
|
|
 |
joskabacsi
2011-12-11 18:27:16
|
8077
|
Igen, valami hasonló volt, viszont azt alumíniumból esztergálták, az általad linkelt kicsit műanyag-kinézetű.
Nagyon köszönöm hogy segítettél, szerintem benézek a Triponthoz és kézbeveszem a cuccot!
(nekem egy régi 055C- az egyik állványom, azt próbálom a Bürüsön hallottak alapján stabilizálni)
Mégegyszer kösz! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
joskabacsi
2011-12-11 11:22:27
|
8075
|
Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni, keresem azt a polgártársat aki 4-5 éve U.hu bürüsi hétvégéjén később csatlakozott hozzánk és egy középoszlop nélküli, buherált 055-ös Manfrotto állványa volt.
(olyan alu közbetétet szeretnék én is az enyémhez)
Ha tudja valaki, hogy kiről van szó, esetleg ismeri az elérhetőségét az írjon legyenszíves!
Hálásan |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|