Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gdzsozy Creative Commons License 2011-12-09 23:00:38 59

Asztalosmester vagyok. 22 év gyakorlattal rendelkezem. sok külföldi munkám még nem volt, szlovákiában, franciaországban dolgoztam már 1-1 munkán. És A svéd királyi cukrászmesternek készítettem vitrineket.

A külföldre való munka alatt mit ért? itthon legyártani és kint felszerelni? vagy itthon csak legyártani ott meg lesz aki fel, vagy be szereli?

Ez azért nem mindegy!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-10-20 11:59:16 57

Külföldre is szívesen dolgozó asztalost keresek, konyhabútor tervezésére és gyártására.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!