Keresés

Részletes keresés

varyvanda Creative Commons License 2011-12-11 22:50:08 4894

Unzué szerint futyja rá, mert jövőre megemelte a Telefonica szponzorációt. Ráadásul, ha a Geox megszűnik, a hirdetők egy részét a Bölény magával tudja vinni hozományként.

A hozzászólás:
caisse Creative Commons License 2011-12-09 01:22:41 4893

Nagyon rizikós dolog lenne,a fizetése sokszorosa lett a tavalyinak és semmi nem biztosítja hogy nem fog a patája beragadni abban a bizonyos mocsárban.Ennek ellenére én örülnék a leigazolásának:)

Előzmény:
varyvanda Creative Commons License 2011-12-08 19:42:06 4891

Unzuénak arany szíve van. Bár Bölény azt az egy évet, amig a versenyzője volt, a depresszió mocsarában fentrengve töltötte, hajlandó visszafogadni, ha másnak nem kell.

 

http://www.elpais.com/articulo/deportes/Movistar/abre/puerta/Cobo/elpepidep/20111208elpepidep_7/Tes

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!