|
|
|
|
 |
varyvanda
2011-12-11 22:50:08
|
4894
|
Unzué szerint futyja rá, mert jövőre megemelte a Telefonica szponzorációt. Ráadásul, ha a Geox megszűnik, a hirdetők egy részét a Bölény magával tudja vinni hozományként. |
|
A hozzászólás:
 |
caisse
2011-12-09 01:22:41
|
4893
|
Nagyon rizikós dolog lenne,a fizetése sokszorosa lett a tavalyinak és semmi nem biztosítja hogy nem fog a patája beragadni abban a bizonyos mocsárban.Ennek ellenére én örülnék a leigazolásának:) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|