Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
v_sanya Creative Commons License 2011-12-07 17:18:08 12573

Akkor mentheted tiff-be vagy PS formátumba.

Előzmény:
bodiroger Creative Commons License 2011-12-07 10:39:34 12572

Azért kérdeztem a képformátumot, mert a PTgui jpg- be nem ment 10.000.- pixel felett.. (nem enged)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!