Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2011-12-06 07:29:57 54

Gáztervet kell csináltatni. Csakhogy már régóta nem engedélyezik az új parapetes kialakitásokat, szóval sajnos innentől bukta az elgondolásod...

Előzmény:
pestif Creative Commons License 2011-12-05 22:24:23 53

Hali

Következő gondolat ötlött fel bennem, hogy szeretnék csinálni a lakásomban a két szoba közé egy cserépkályhát.

Ezt úgy gondoltam kivitelezni hogy a két szobai kéményes konvektort leszerelem veszek helyette parapetest és át helyezem az ablak alá. Az így felszabadult kéménybe pedig belekötöm a cserépkályhát.

A ház jellege egy négylakásos téglatársasház én az emeleten lakom. a földszinti két lakásnál és nállam a kéménybe van kötve a konvektor viszont a másik emeleti lakásnál parapetes konvektor van. Ja és mindenkinet sajátbejáratú kéménye van

Kérdés hogy lehet e és hogyan kivitelezni?

pestif

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!