|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2011-12-06 07:29:57
|
54
|
Gáztervet kell csináltatni. Csakhogy már régóta nem engedélyezik az új parapetes kialakitásokat, szóval sajnos innentől bukta az elgondolásod... |
|
Előzmény:
 |
pestif
2011-12-05 22:24:23
|
53
|
Hali
Következő gondolat ötlött fel bennem, hogy szeretnék csinálni a lakásomban a két szoba közé egy cserépkályhát.
Ezt úgy gondoltam kivitelezni hogy a két szobai kéményes konvektort leszerelem veszek helyette parapetest és át helyezem az ablak alá. Az így felszabadult kéménybe pedig belekötöm a cserépkályhát.
A ház jellege egy négylakásos téglatársasház én az emeleten lakom. a földszinti két lakásnál és nállam a kéménybe van kötve a konvektor viszont a másik emeleti lakásnál parapetes konvektor van. Ja és mindenkinet sajátbejáratú kéménye van
Kérdés hogy lehet e és hogyan kivitelezni?
pestif |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|