Keresés

Részletes keresés

motoros68 Creative Commons License 2011-12-05 20:39:30 6703

Igen igen .Akkor ugyan az a nénike!Sajnos egyre többel találkozom ha bemegyek a belvárosba.Itt a XVIII.ba nem nagyon van !

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2011-12-05 20:07:50 6702

Ugyanaz lesz! Andrássy út? Operaház környéke? Mert akkor stimmel... :-)

Előzmény:
motoros68 Creative Commons License 2011-12-05 19:29:29 6701

Szia! Talán a néni is ugyan az???.../látom a boton hogy nem!/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!