|
|
|
|
 |
titolesz
2011-12-06 08:47:37
|
229
|
Egyik sem: )
Szóval ha leül a padra ellenünk, akkor nyertél. |
|
A hozzászólás:
 |
megható időjárás
2011-12-05 20:07:13
|
225
|
szerintem vagy félreértette vagy túlságosan is nagyvonalú volt... Akármelyik is, számomra a napoli meccs az irányadó.:) |
|
Előzmény:
 |
rsz85
2011-12-05 19:49:02
|
223
|
nek ma 218-219 alapján egyértelműnek tűnik a hétvége.
Géza direkt rákérdezett hogy 15. forduló (Roma-Juve) vagy 15. LEJÁTSZOTT meccs? tito írta hogy az első. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|