Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2011-12-05 03:52:55 1144

Részemről könnyebben osztok fejben egyszer ezerrel, mint hogy háromszor szorozzak tízzel cm-ekben megadott adatokat. :-) Persze nyilván egyik sem túl nehéz művelet.

A hozzászólás:
.ZsL. Creative Commons License 2011-12-04 19:22:50 1142

Én a méreteket anno deciméterekben szoroztam össze, és nem kellett osztani ezerrel. Na mindegy, régen volt...

 

Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2011-12-01 22:59:53 1138

Szorozd össze a terrárium három oldalának cm-ben mért hosszát, az eredményt oszdd el ezerrel, és megkapod, hány literes a terrárium.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!