|
|
|
|
 |
T. Thick
2011-12-05 03:52:55
|
1144
|
Részemről könnyebben osztok fejben egyszer ezerrel, mint hogy háromszor szorozzak tízzel cm-ekben megadott adatokat. :-) Persze nyilván egyik sem túl nehéz művelet. |
|
A hozzászólás:
 |
.ZsL.
2011-12-04 19:22:50
|
1142
|
Én a méreteket anno deciméterekben szoroztam össze, és nem kellett osztani ezerrel. Na mindegy, régen volt...
|
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2011-12-01 22:59:53
|
1138
|
Szorozd össze a terrárium három oldalának cm-ben mért hosszát, az eredményt oszdd el ezerrel, és megkapod, hány literes a terrárium. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|