|
|
|
|
 |
T. Thick
2011-12-05 03:51:25
|
1143
|
Elolvastam, de már régen volt, nem emlékeztem rá, hogy meg voltak adva az adatok.
Nekem ez túl erős lesz akkor, 30 liter körüli kellene.
Köszönöm a tájékoztatást! |
|
A hozzászólás:
 |
Zeszter79
2011-12-04 10:58:20
|
1141
|
Szia!
Bocs, de azt hittem, hogy elolvadtad, amit írtam:
„Üdv!
Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.
Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni...”
- az eredmény, remélem helyes: 72 l.
Üdvike.
|
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2011-12-01 22:59:53
|
1138
|
Szorozd össze a terrárium három oldalának cm-ben mért hosszát, az eredményt oszdd el ezerrel, és megkapod, hány literes a terrárium. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|