Keresés

Részletes keresés

kalasnikov Creative Commons License 2011-12-03 19:18:19 171

Nyilván. 9eFt-ért már megfelelő méretű, masszív ketrecet kapsz.

A hozzászólás:
Scholl4 Creative Commons License 2011-12-03 13:25:21 170

Az utóbbi időben sok gyenge minőségű élvefogó került a piacra... A csirkedróttól csak hajszállal erősebb anyagon kirágja magát a nyest.

A lényeg, hogy gyanúval kell élni a párezer forintos ketrecekkel kapcsolatban.

Előzmény:
kalasnikov Creative Commons License 2011-11-23 07:45:26 169

Ők valószínűleg tudnak segíteni:

http://nyestcsapda.blog.hu/

 

Az oldalon látsz egy zöld csapdát. Ilyet vettem a szomszéd utcában levő kertészeti boltban 9eFt-ért (vidéken). Fogni nem sikerült vele, de egy korábbi hozzászólásomban elolvashatod, hogyan szabadultam meg a nyesttől.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!