|
|
|
|
 |
kalasnikov
2011-12-03 19:18:19
|
171
|
Nyilván. 9eFt-ért már megfelelő méretű, masszív ketrecet kapsz. |
|
A hozzászólás:
 |
Scholl4
2011-12-03 13:25:21
|
170
|
Az utóbbi időben sok gyenge minőségű élvefogó került a piacra... A csirkedróttól csak hajszállal erősebb anyagon kirágja magát a nyest.
A lényeg, hogy gyanúval kell élni a párezer forintos ketrecekkel kapcsolatban. |
|
Előzmény:
 |
kalasnikov
2011-11-23 07:45:26
|
169
|
Ők valószínűleg tudnak segíteni:
http://nyestcsapda.blog.hu/
Az oldalon látsz egy zöld csapdát. Ilyet vettem a szomszéd utcában levő kertészeti boltban 9eFt-ért (vidéken). Fogni nem sikerült vele, de egy korábbi hozzászólásomban elolvashatod, hogyan szabadultam meg a nyesttől. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|