Keresés

Részletes keresés

.ZsL. Creative Commons License 2011-12-04 19:22:50 1142

Én a méreteket anno deciméterekben szoroztam össze, és nem kellett osztani ezerrel. Na mindegy, régen volt...

 

Zeszter79 Creative Commons License 2011-12-04 10:58:20 1141

Szia!

Bocs, de azt hittem, hogy elolvadtad, amit írtam:

 

„Üdv!

Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.

Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni...”

 

- az eredmény, remélem helyes: 72 l.

 

Üdvike.

 

Büfés74 Creative Commons License 2011-12-02 05:03:37 1139

Matekóra?

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2011-12-01 22:59:53 1138

Szorozd össze a terrárium három oldalának cm-ben mért hosszát, az eredményt oszdd el ezerrel, és megkapod, hány literes a terrárium.

Előzmény:
Zeszter79 Creative Commons License 2011-12-01 22:16:21 1137

Nem melegíti túl, de nem vagyok okos, így nem tudom a megadott cm-erek alapján kiszámolni a légteret... bocs...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!