|
|
|
|
 |
.ZsL.
2011-12-04 19:22:50
|
1142
|
Én a méreteket anno deciméterekben szoroztam össze, és nem kellett osztani ezerrel. Na mindegy, régen volt...
|
|
 |
Zeszter79
2011-12-04 10:58:20
|
1141
|
Szia!
Bocs, de azt hittem, hogy elolvadtad, amit írtam:
„Üdv!
Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.
Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni...”
- az eredmény, remélem helyes: 72 l.
Üdvike.
|
|
 |
Büfés74
2011-12-02 05:03:37
|
1139
|
Matekóra? |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2011-12-01 22:59:53
|
1138
|
Szorozd össze a terrárium három oldalának cm-ben mért hosszát, az eredményt oszdd el ezerrel, és megkapod, hány literes a terrárium. |
|
Előzmény:
 |
Zeszter79
2011-12-01 22:16:21
|
1137
|
Nem melegíti túl, de nem vagyok okos, így nem tudom a megadott cm-erek alapján kiszámolni a légteret... bocs... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|