Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2011-11-30 18:11:11 24496

OK! Vasárnap jó lesz, lesz projektor, öreg lapi-topi. Képeket hozzatok, lehetőleg lebutítva, nehogy megsértődjön a 10 éves DELL.

 

 

Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2011-11-30 17:35:04 24495

"Tehát akkor sokak kérésére 11. én vasárnap lesz a találkozó. Nem tudom ez így megfelel e mindenkinek, de úgy eddig egyik bulin sem volt, hogy jó lett volna mindenkinek." Every

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!