|
|
|
|
 |
_nyunyuka
2011-11-29 19:28:12
|
746
|
Az meg lehet, hogy nem fér bele a belinkelt lámpatestbe. Ez a cukorfalat viszont igen:
https://fenyaruhaz.hu/hu/product/item/22371?cat_id=1761
Kicsit drága móka, de legalább normálisan lehet látni a fényénél. Igaz, nem sűrű kapcsolgatásra találták ki őket. |
|
A hozzászólás:
 |
NeomatiK
2011-11-29 17:10:46
|
745
|
Érdemesebb lenne kompakt fénycsőben gondolkodni. Ott a 20W már jó. |
|
Előzmény:
 |
_nyunyuka
2011-11-28 22:44:58
|
744
|
megnézném, hogy mit produkál.
20W-os izzóval nem lesz valami eget rengető fénye :-). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|