Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2011-11-29 19:28:12 746

Az meg lehet, hogy nem fér bele a belinkelt lámpatestbe. Ez a cukorfalat viszont igen:

 

https://fenyaruhaz.hu/hu/product/item/22371?cat_id=1761

 

Kicsit drága móka, de legalább normálisan lehet látni a fényénél. Igaz, nem sűrű kapcsolgatásra találták ki őket.

A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2011-11-29 17:10:46 745

Érdemesebb lenne kompakt fénycsőben gondolkodni. Ott a 20W már jó.

Előzmény:
_nyunyuka Creative Commons License 2011-11-28 22:44:58 744

megnézném, hogy mit produkál.

 

20W-os izzóval nem lesz valami eget rengető fénye :-).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!